kamagra Jelku wuxuu kuu oggolaanayaa inaad sameyso waxqabad galmo oo sareeya si aad door firfircoon uga ciyaari karto khibradahaaga galmada.

kamagra gel Tan waxaad ku xallin kartaa dhibaatadaada kacsiga waxaadna jawaabo u heli kartaa su'aalaha ah maxay kamagra gel ee ku taal boggayaga.

Gehen Verb Conjugation

Saaxiibbada raadinaya isku-xirnaanta falka Jarmalka gehen, waxaan u diyaarinnay miisaska isku-xidhka falka. Jaantusyadan waxaa ku jira shakhsiyado isku dhafan oo ah falkii Jarmalka gehen. Waxaan kuu rajeyneynaa nasiib.

Iskuxidhka Präsens ee falka gehen

I gehe
du gehst
er / sie / es geht
waxaan gehen
EXP geht
sie gehen

Isweydaarsiga Präteritum ee falka gehen

I sinjibiil
du cirridka
er / sie / es sinjibiil
waxaan tegey
EXP cirrid
sie tegey

Isugeynta ereyga gehen

I waxaan ahay gegang ah
du bist gegang ah
er / sie / es IST gegang ah
waxaan waa gegang ah
EXP seidema gegang ah
sie waa gegang ah

Xakamaynta Plusquamperfekt ee falka gehen

I dagaal gegang ah
du qoon gegang ah
er / sie / es dagaal gegang ah
waxaan waren gegang ah
EXP qoon gegang ah
sie waren gegang ah

Futur I conjugations ee falka gehen

I Waxay ahaayeen in gehen
du tuug gehen
er / sie / es doonaan gehen
waxaan werden gehen
EXP werdet gehen
sie werden gehen

Futur II isku xirka falka gehen

I Waxay ahaayeen in gegang ah naasaha
du tuug gegang ah naasaha
er / sie / es doonaan gegang ah naasaha
waxaan werden gegang ah naasaha
EXP werdet gegang ah naasaha
sie werden gegang ah naasaha
ADEEGGA TURJUMADA AF-INGIRIISKA OO BILAABmay. MACLUUMAAD DHEERAAD AH: Tarjumaada Ingiriisiga

Xidhiidhada La Isboonsar gareeyay